• ×

  İl Başkanı

  CÜNEYT YÜKSEL

  Tekirdağ'ın merkez Süleymanpaşa ilçesine bağlı Çanakçı köyü nüfusuna kayıtlı olan Cüneyt Yüksel, 1977 doğumludur. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ve merkezi Tekirdağ’da bulunan bir şirketin sahibidir. İşletme Fakültesi mezunu olan Yüksel, aynı zamanda Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde Halkla İlişkiler son sınıf öğrencisi olarak öğrenimine de devam etmektedir. Yaşamı boyunca çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında görev alan Yüksel, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeliği ve İnşaat Komitesi Başkanı olarak görev yapmış, halen Tekirdağ MÜSİAD üyesi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Aktif siyasete 2009 yılında AK Parti’de, Tekirdağ Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olarak başlayan Yüksel, sırasıyla okul sorumluluğu, mahalle koordinatörlüğü ve dış ilişkilerden sorumlu ilçe başkan yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. 2012-2014 yılları arasında İl Yönetim Kurulu Üyeliği, Çorlu İlçe Koordinatörlüğü ve Sosyal İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevlerini yürüten Yüksel, 2014 yılı Mahalli İdareler Seçimleri'nde Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı olmuş, yine aynı seçim döneminde İl Seçim Koordinasyon Merkezi'nin talimatı ile Çorlu ilçesi SKM Koordinatörlüğü görevine getirilmiştir. 2014 yılının Ağustos ayında, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı'nın talimatı ile Süleymanpaşa İlçe Başkanı olarak atanan Yüksel, bu görevini 2 yıl sürdürmüştür. 2016 yılının Ağustos ayı itibariyle de AK Parti Genel Başkanımızın tensipleri ile AK Parti Tekirdağ İl Başkanı olarak atanmıştır. 3 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşen İl Kongresinde yeniden seçilen Yüksel, halen AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı görevini yürütmektedir. Yüksel, evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ADNAN SUNGUR

  1965 Yılında malkarada dünyaya geldi.Üç çocuklu bir ailenin ortanca oğluyum.İlk okul,ortaokul ve liseyi Malkara da okudum.1986 yılında askerden geldim.Baba mesleği olan süt mamülleri üretimine ortak olup baba mesleğini büyütmek için mücadele ettim.1988 yılında Anavatan Partisi ilçe yönetiminde göreve başladım.1992 yılında kendi pazarlama firmamı kurdumozamana kadar Anadoluda servis yaptım.1995 te İstanbul merkezimizi acarak orda ticarete başladım.1997 yılında Madencilik sekterüne başladım.Halihazırda 2 adet işletmede kömür üretimi yapıyorum.Süt sekteründede Ünal markası ile ülkemizde hem ulusal hem yerel marketlere satış yapıorum.İki oğlum ve bir kızım var.İşlerim başında suan büyük oğlum Ünal geçmiştir.Fabrikanın başında yiğenim Berk Çarıkçı madenin başında yeğinim Can Çarıkçı geçmiştir. Tek amacım ülkemize hizmet etmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET İLKER SUBAŞI

  1982 yılında Tekirdağ’da doğdu. İlkokulu Tekirdağ Namık Kemal İlkokulunda, Ortaokulu Tekirdağ Anadolu İmam Hatip Lisesinde, Liseyi de İstanbul’da Fen Lisesinde bitirdi. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olduktan sonra, 2005 yılında askerliğini Gaziantep 5. Zırhlı Tugay’da 301. KD olarak tamamladı. 2007 yılında Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümünü de bitirerek ikinci üniversitesinden mezun oldu.2005 yılından beri aktif olarak siyasetin içerisinde. Çeşitli partilerde Gençlik Kolları Yöneticiliği ve Başkanlığı ile İl Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı.15 Nisan 2012 tarihinde 4. Olağan İl Kongresinde İl Yedek Yönetim Kurulu Üyesi olarak AK Parti’ye geçiş yaptı. 2012 den beri çeşitli görevlerde bulundu. Halen Sivil Toplum Ve Halkla İlişikler Birim Başkanı olarak İl Başkan Yardımcılığını yürütmektedir.Birlik Vakfı Tekirdağ Şube Sekreterliği, Tekirdağ İmam Hatip Lisesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu ve Tekirdağ Ordulular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcılığı gibi görevlerde aktif olarak STK’larda yer almaktadır.Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ATAMER ÖRÜ

  1987 Tekirdağ da doğdum.Lise bitimine kadar öğrenemimi Tekirdağ da gerçekleştirip.Hukuk Fakültesini bitidim.2010 yılından itibaren Tekirdağ da avukatlık mesleğimi icra etmekteyim.Partimizinde İl Gençlik Kolları Başkanlığı akabinde İl Yönetiminde çeşitli birimlerde görev aldım.Halen mevcutta İl Teşkilat Başkanlığı görevimi yürütmekteyiM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYTAŞ ERİZ

  1964 TEKIRDAĞ DOĞUMLUYUM. ILK,ORTA ,LISE TAHSILIMI TEKIRDAĞDA TAMAMLADIM. 5 KIZ 1 ERKEK KARDEŞIM VAR. EVLIYIM 2 ÇOCUĞUM VAR.1987 YILINDAN BERI SERBEST TICARET YAPIYORUM. TEKIRDAĞ AK PARTI KURUCU ÜYESI, HALKLA ILIŞKILER BAŞKANI AKIM KURUCUSU VE BAŞKANLIĞINDAN SONRA IL TEŞKILAT BAŞKANLIĞI GÖREVLERINDE BULUNDUM. TEKIRDAĞ INSAN HAKLARI DERNEĞI, MARMARA EREĞLISI KIZILAY ŞUBESI, KURUCU BAŞKAN YARDIMCILIĞI, AYDOĞDU ADALET SPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞI, TEKIRDAĞ SPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞI GÖREVIM DEVAM EDIYOR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BARIŞ KIYAR

  10.04.1978 Tarihinde İstanbul da doğdum.1992 yılından beri aile iş yerinde çalışmaktayım.Siyasete 2006 yılından AK Parti ile başladım.Muhafezekar bir hayat çizgim var.Boş zamanlarımı seyahat etmek ve tarihi yerleri gezmek ile değerlendiriyorum.Evli ve bir kız çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BATUHAN KAYIN

  1997 Tekirdağ doğumluyum. 2015 yılında Kadir Has Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu bölümünü kazandım.3 Ay kadar eğitim görüp kendi işim ile alakalı görmediğim için bırakmak zorunda kaldım.Halen Namık Kemal Üniversitesi İşletme Fakültesinde öğrenim görmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BAYRAM BAŞELMA

  1980 doğumluyum 1991 yılından itibaren Tekirdağ da ikamet ediyorum.Partimizin Gençlik kolları kuruluşu itibari ile göreve başladım.ekirdağ İmam Hatip Liseis Mustafa Kemal Üni Yüksek okulu Anadolu üni İşletme mezunuyum.2004 e kadar Gençlik kolları Yürütme kurulu 2009 a kadar Gençlik kolları başkanı, 2009-2014 Tekirdağ Beleidye meclis üyesi 2015 e kadar İl Yönetim kurulu üyeliği,SKM Başkan yardımcılığı , İlçe koordinatörlüğü görevlerinde bulundum inşaat-kafe vb.ticari faaliyetlerde iştigal edİyorum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BESTE EMRE GÜNGÖR

  1978 yılında İstanbul da doğdum.İlkokulu Hayrabolu Atatürk İlkokulunda, ortaokul ve liseyi Tekirdağ Kolejinde bitirdim.Üniversite 9.Eylül Üni Turizm İşletme bölümünde tamamladım.Çalışma yaşamımda ülkemizin güneyindeki çeşitli otellerde, ön büro,muhasebe, food&beverpdge departmanlarında çalışarak başladım.2004 yılında Tekirdağ merkezde kendi işletmemei kurdum.Halen Tur operatörlüğü ve Turizim taşımacılık işine devam etmekteyim.2014 yılında Türkiye Seyahet Acenteleri Birliği Yönetim kurulu üyesi olarak İstanbul da görev yaptım.Halen Tekirdağ Ticaret ve Sanayi odası kadın girişimciler kurulu başkanlığını yürütyorum.Yine Tekirdağ da Fotoğraf Derneği kuruculuğu, Tekirdağ Kadın Motorsiklet klubü kurucu üyeliği ve TEDER üyeliğinde bulundum. 2016 Ağustos ayından itibaren AK Parti Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı- Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı görevinde bulunmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BÜLENT CAN

  1964 Yılında Hayraboluda doğdum tarımla birlikte ticaretle uğraşmaktayım. 1996 yılından beri Tekirdağ Harman New Holland traktor bayiliği yapmaktayım. Uzun yıllar siyasetle uğraşmaktayım bu dönem il yönetim kurulunda bu tecrübelerimi aktarmak için göreve talibim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CEM FİTOLOĞLU

  1957 Yozgat doğumluyum.2012-2014 yılları arası İl Yönetim Kurulu üyeliği 2014 ve halen İl Demokrasi ve Hakem Heyeti üyeliği görevini sürdürmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CENGİZ UYSAL

  E.M.L Elektrik Mezunu, baba mesleği madenci (kömür üretimi pazarlama).Ticaret ve sanayi odası 13 yıldır.Son 4 yıldır halen meclis Başkanıyım.Tekirdağ Sanayi Odası (kuruluş aşamasında) TEKSANDER yönetim kurulu üyesi .Trakya Madenciler Yardımlaşma Derneği 12 yıldır yönetim kurulu üyesi.15 Temmuzdan sonra AK Parti Üyesi, İl Yönetim Kurulu Üyesi, İl Başkan Yardımcılığı yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CENK EROL

  Tekirdağlıyım,ilk orta lise yi ilimizde okudum. 9 yıl okul ve iş tecrübesi için İstanbulda yaşadım.1997 den beri Tekirdağ da çalışıyorum.Siyasi geçmişim aktif olarak hiç olmadı.Eşim peyzaj mimarı,süleymanpaşa belediyesinde etüt proje müdürü. 20 yaşında kızım,istanbul üniversitesi hukuk fakültesinde okuyor.10 yaşında oğlum mevlana ilkokulu 4. sınıfta.Şu an kişisel projelerimin yanı sıra asyaport için çizdiğim yönetim binasının uygulamasını takip ediyorum.Tekirdağ içinde bilindik bir çok insanla ortak projeler içinde yer aldık.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMİNE KAYA

  1984 Diyarbakır merkez doğumluyum.2005 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gıda Mühendisi bölümünden mezun oldum.Ankara,MEBS Askeri okulunda 2 yıl gıda mühendisi olarak çalıştım.İş Kaya İnşaat Şirketler Grubunda hakediş mühendisi olarak görev yaptım.şirketortağı olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMRAH AYDOĞDU

  Tekirdağ Namık Kemal İlkokulundan mezun oldum.Tekirdağ Anadolu Lisesinden mezun olup Girne Amerikan Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden mezun oldum.Yaklaşık 20 yıl aile şirketi olan Aydoğdu mühendislikte babam ile birlikte çalıştım.2.000.000 m2 sabayi tesisi proje tecrübesi ve 5 yıllık Kale seramik bayiiliği tecrübem var. Mağazamızı 5 yıl önce proje ve iş yoğunluğu yüzünden kapanmıştır.Şu an tek amacım yeniden mağaza açmak ve sanayi üzerine mimari projelerime devam etmek

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ERCAN DİLSİZ

  İstanbul Üniversitesi Endüstriyel Elektronik ve Anadolu Üni Truzm ve otel İşletmeciliği bölümlerini yurtdışındaki iş hayatım nedeni ile 2007 yılında dondurdum.Moskova Aerof tupolar tipi uçak pinometre sistemleri üzerine eğitim aldım.THY yeşilköy eğitimde Boening 737 ve Airbus A340 kıtalar arası sivil uçakalrda kokpit içi eğitim aldım.kara kuvvetleri komutanlığı Er Elibaş dağıtım programında olan yazılım için Manisa Eğitim Merkezi Makina çalışmalarını tamamladım.Hali hazırda birçok bakanlığımızın sosyal medya çalışmalarını şehrimde destek veriyorum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ERCAN PEHLİVAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATİH CİN

  05.07.1976 yılında yılında Almanyada doğdum.İlk,orta ve Lise tahsilimi Tekirdağ da tamamladım.Evli ve 1 çocuk babasıyım.Tekirdağ merkezde Alvino Led Lighting markası ile aydınlatma ürünleri yapan bir fabrikanın ortağıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATİH KAYI

  2012 Yılında AK Parti Tekirdağ İl Gençlik Kolları Seçim İşleri Başkanlığı-2013 2014 il Gençlik Kolları Teşkilat başkanlığı, 2014-2016 İl Yönetim kurulu üyeliği (il Seçim işleri Başkan Yardımcı ve Tarım komisyonu) görevlerinde bulundum.Evli ve 1 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FİLİZ YAZICI

  1970 Bingöl İli Kiğı İlçesinde doğdum.Kiğı Lisesinden mezun oldum,Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme 2.sınıfta okulu bıraktım.12 yıl SYDV vakfında memur olarak çalıştım.2003 yılından itibaren Tekirdağ'da ikamet etmekteyiz.2014 yılında AK Parti İl Kadın Kollarında,2015 yılında İl Ana Kademe Yedek Yönetim Kurulu Üyesi ardından İl Kadın Kolları Seçim İşleri ve Teşkilat Birim Başkanı olarak görev yaptım.Emekliyim evliyim Uçak Mühendisi bir kızım ve Endüstri Mühendisliğinde okuyan bir oğlum var.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÖKAY GÖK

  Tekirdağ da ikamet eden, inşaat tahağt işleri ile uğraşan 1 çocuk babası ve Kocaeli üni Pazarlama bölümü mezunuyum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÖKHAN SAYGI

  26.07.1987 TARİHİNDE TEKİRDAĞ İLİ KARAHİSARLI KÖYÜNDE DOĞDUM. ÜNİVERSİTE EĞTİMİMİ ESKİŞEHİR ANADILU ÜNİV.İŞLETME BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLARAK BİTİRDİM.TİCARET İLE UĞRAŞMAKTAYIM. AYNI ZAMANDA ÇİFTÇİLİK İLE UĞRAŞIYORUM . EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜLER İNCEHASAN

  22.03.1980 Tekirdağ Doğumluyum. Ticaret Lisesi eğitimimi tamamladıktan sonra muhasebe ofisinde stajer olarak çalışmaya başladım. 2004 yılında stajımı tamamlayarak Serbest Muhasebeci ünvanını hak kazandım. 2008 yılında Serbest Muhasebecilik ofisimi açarak serbest meslek iş hayatıma başladım.2009 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini tamamlayarak lisans eğitimimi tamamladım. 2010 yılında da Mali Müşavirlik sınavlarını kazanarak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ünvanı almaya hak kazandım. 2011-2016 dönemlerinde Tekirdağ Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nda Denetim Kurulu Başkanlığı görevinde bulundum. 2016 yılından bu yana da Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Tekirdağ Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı görevini yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HAKAN ARICILAR

  1971 Tekirdağ doğumlu okul hayatından sonra iş hayatıma başladım.Ufak yaştan itibaren çalışıyorum.Kendi işimi yapıyorum.2003 Yılında AK Parti de merkez ilçe yönetimine girdim.Yönetimlerde ilçe başkan yardımcılıkları görevinde bulundum.Şuanda İl Yönetimindeyim kısmet olursa yeni yönetimdede çalışmak isterim.Evliyim 2 erkek çocuk babasıyım.Boş vaktim olduğundan dolayı herzaman görev almaya hazırım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN ALP

  1978 TEKİRDAĞ DOĞUMLUYUM.İLK ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ TEKİRDAĞ DA TAMAMLADIM. SİGORTA ACENTELİĞİ İLE UĞRAŞMAKTAYIM . EVLİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN BERKAN SON

  1982 Tekirdağ doğumluyum. Otomativ sektörü ile üğraşmaktayım.Evliyim

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İLKER ÖZ

  1976 İzmir doğumluyum.İlk,orta,lise ve üniversite öğrenimimi Tekirdağ da tamamladım.Kendime ait firmamda ticari faaliyetlerimi sürtürmekteyim.Evliyim bir kız, bir erkek olma üzere iki evlat babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İSMAİL POLAT

  Mesleğim gereği inşaat alanında faaliyet göstermekteyim.Evli ve 1 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KAAN ÇELİK

  İlk ve orta öğrenimimi Malkara da, lise öğrenimimi İzmir Maliye okulunda tamamladıktan sonra (1996) Tekirdağ Defderdarlığında memur olarak 1 yıl görev yaptım. Üniversiteyi kazanmam dolayısı ile memuriyetten istifa ettim. 2001 yılında üniversite eğitimimi tamamladıktan sonra aile şirketimizde ticari hayata başladım. 2009 yılından bu yana Candarlar Tarım Ür.Ltd.Şti yönetim kurulu başkanlığını sürdürmekteyim. 2002- 2004 yılları arasında Malkaraspor yönetim kurulu üyeliği, 2009-2015 yılları arasında Tekirdağ İl Genç Girişimciler Kurulu (İcra Kurulu Bşk.Yrd) yaptım.2013 yılından itibaren de Malkara Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevimi sürdürmekteyim

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KENAN AKAGÜNDÜZ

  1986 Tekirdağ doğumluyum. Evli ve 2 Çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MELİK ATİLLA ŞENGÜL

  1987 Üsküdar doğumluyum.İnşaat Mühendisiyim.Mesleğimle alakalı faaliyetlerde bulunmaktayım...

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MERVE YAVUZ

  1997 Keşan doğumluyum. Kuran kursu öğretmenliği yapmaktayım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MESUT GÜNER

  Orta ve Lise Öğrenimimi Tekirdağ da yapmış 1994yılından bu yana mobilya dekorasyon üzerine sanayide esnaflık yapmaktayım.2015 yılından bu yana esnaflığa ilave olarak müteahhitlik işleri ile uğraşıyorum.Avcılık ve Atıcılık Federasyonu İl Temsilcisi olarak görev yapıyorum

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MİTHAT SEDA

  20.04.1980 Hayrabolu dogumluyum.ilkokul,ortaokul ve lise ögrenimimi Tekirdag´da tamamladiktan sonra Anadolu universite elektronik haberlesme bölümü mezunu oldum.Is hayatima Tekirdag ulusal bir ajansta basladiktan sonra Ulusal bir TV kanalinda uzun yillar görev aldim.Yurt disinda baslamis oldugum ticaret hayatim hali hazirda Türkiyedede devam etmektedir.Egitim-Ögretim,gida,ve tarim faaliyetlerinde bulunan aile sirketimizin yöneticiligini yapmaktayim. Evli ve iki kiz evladi babasiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHAMMED NUSRET MANDACI

  1988 yılında Tekirdağ da dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Tekirdağ da yaparken liseyi Kepirtepe Anadolu Öğretmen lisesinde okudum.2006 yılında Kocaeli Üni Makine Mühendisliği bölümünü kazandım.2008 yılında Londra da dil eğitimi için 3 ay bulundum.2011 yılında üniversite mezunuyeti ardından, Kuzey Şahin İnş.Taah.Ltd.Şti adında bir şirket ortağı olarak 135 dairet konut inşaatını gerçekleştirdik.2017 yılından Anasıfı ve İlkokul olarak İhsan Koleji adıyla bir okul Tekirdağ kazandırdık. Halen eğitim, inşaat ve cam sanayi alanlarında faaliyet gösteren iki şirket ortağıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MÜLAHİM KURU

  3 mart 1965 te Tekirdag /Malkara nin Karacahalil Köyünde dogdu. Ilk-Orta ve Liseyi Tekirdag da okula gitti. İş hayatına 1982 yılında başladi. 1982-1987 yılları arasında Türkiyenin her bölgesinden sebze meyve ve kuru meyve gıda maddeleri ihracatı yaptı. 1987 yılında Almanyaya giderek 1987-2014 yılları arasında Almanya da gıda ithalatı yaparak Türkiyemize döviz kazandırdı. 2014 yılında Türkiye ye dönerek Tekirdağ Malkara da Sular sulama ,tarım makineleri üretim fabrikasını kurdu. Türkiye nin tarlalarını sulayarak Türkiye nin tarimina katkıda bulunmaktadir. -1987-1989 Düsseldorf Vatan spor Baskanligini yapti. -1994-1997 Türkimport Avrupa Türk gida ithalatcilar birliği Baskanligini yapti. Ak Parti Tekirdag ilde, 2016-2017 Insan Haklari Birim Baskanligi, 2017 Sosyal Politikalar Birim Baskanligi, glrevlerini yapmis olup, 2018 Halen de Siyasi ve Hukuki isler Birim Baskanligi Görevini yapmaktadir Almanca bilmekte, Evli ve 2 cocuk babasidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT DESTERECİ

  05.12.1985 YILINDA İSTANBUL'DA DOĞDUM.ANADOLU LİSESİNDEN MEZUN OLUP,ANADOLU ÜNİVERSİTESİİŞLETME FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDUM . EVLİYİM. EKİP PETROL VE TEK GAYRİMENKUL LTD.ŞİRKETİNDE ORTAK OLARAK TİCARET HAYATINA DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NUSRET ESEN

  19.11.1975 doğumlu 2001 yılından beri ticaretle uğraşıyorum.2014 Belediye Meclis Üye adayı oldum.AK Parti Tekirdağ İl Yönetimi yedek üyeyim.Verilecek göreve hazırım AK Parti dışından hiçbir parti ile bağım olmamıştır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖZKAN SOBACIOĞLU

  1977 Yılında Tekirdağ da doğdum.İlk ve orta öğrenimimi Tekirdağ da tamamladım.Yüksek öğrenimimi Muğla üniversitesi iktisat bölümünde tamaladıktan sonra aile mesleğimiz olan tarım sekteründen başka ticaret ve madencilik alanında faaliyet gösteren iki şirket sahibiyim.Evli ve 1 çoçuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  PINAR BOLCA

  1980 yılında Babaeskide doğdum.1986 dan 2008 e kadar ailemle Lüleburgazda yaşadım.İlköğretim,lise dönemimi lüleburgazda tamamladım.Üniversiteyi iş hayatıma başladığımda dışarıdan bitirdim.2003 yılından itibaren Nutricia da çalışıyorum.2003-2011 yılları arasında Trakya bölgesinde satış temsilcisi olarak yerel-ulusal marketlere hizmet verdim.2011 yılından itibaren Trakya-İstanbulAvrupa yakasında 14 kişilik ekibin yöneticiliğini yürütmekteyim.2016 yılından itibaren evimi Tekirdağ taşıyarak iş hayatımı buradan yürütmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RAMAZAN KARADENİZ

  Sinop/Durağan doğumluyum.Evli ve 3 çocuk babasıyım. İlk, orta ve lise öğrenimimi Çorlu da gördüm. Okuldan sonra iş hayatına atıldım elektirik tesisatına devam etmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞAHİN UMUR

  1975 TEKİRDAĞ DOĞUMLUYUM.İLK,ORT VE LİSEYİ TEKİRDAĞ DA OKUDUM. EVLİ 1 ÇOCUK BABASIYIM.GAYRİMENKUL İŞİ İLE UĞRAŞMAKTAYIM.SİYASİ HAYATIMA 100.YIL MAHALLE BAŞKANI OLARAK BAŞLADIM.DAHA SONRA İLÇE YÖNETİMLERİNDE GÖREV ALDIM.AYNI ZAMANDA EMLAK.MÜŞ.DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SANİYE TOZAR

  Tekirdağ Süleymanpaşa Osmanlı köyünde doğdum.İlkokulu aynı köyde, orta ve liseyi Tekirdağ namık kemal lisesinde okudum.1986 yılında üniversite eğitimimi bitirdikten sonra 23.11.1988 yılında Tekirdağ Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğünde göreve başladım.16.07.2013 yılında aynı müdürlükten emekli oldum.Süleymanpaşa İlçe teşkilatı kuruluşunda İlçe Kadın Kollarında, İlçe yönetiminde Seçim İşleri ve İlçe sekreterliği görevlerinde bulundum.Cüneyt YÜKSEL Başkanlığındaki il yönetiminde Seçim İşlerinde, SKM Başkanlığındai Süleymanpaşa İlçe koordinatörlüğü,İl Genel Sekreterliği ve AKBİS ten sorumlu kişi olarak görev aldım.Halen İl Yönetim Kurulu Üyesi ve İl Seçim İşleri Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEÇKİN GÜN

  Özel sektörde işe alım uzmanı olarak görev yapmaktayım.Lisansüstü mezunu olup,Doktora çalışmalırım devam etmektedir.Lise eğitimime kadar :malkarada ikamet ettim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞENOL GÖNÜLDAŞ

  21.08.1968 Tekirdağ doğumluyum.Ticaret ve çiftçilik ile uğraşmaktayım.2001 Senesinden beri AK Partide görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEVCAN ÖNBEY

  1981 Tekirdağ doğumluyum.Evli ve 2 çocuk annesiyim.Halen İl Yönetim kurulu üyesi olarak görev almaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞULE AKYÜZ

  1976 yılında Tekirdağ da doğdum.İlk okulunu Tekirdağ Aydoğdu ilkokulunda tamamladım.Orta okul ve Liseyin Tekirdağ Namık Kemal lisesinde tamamladıktan sonra üniversite tahsilimi Afyon Kocatepe Üniversitesini bitirdikten sonra Tekirdağ Bayındırlık ve İskan müdürlüğünde işe hayatına başladım.Sonrasında Trakya Birlik Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifnde 5 yıl süre ile çalışma hayatıma devam ettim.Evli ve 1 çocuk annesiyim.Halen aktif iş yaşamıma Tekirdağ Hürriyet Mahallesi esnaf olarak devam etmekteyim.2014 yılından beri AK Parti Tekirdağ Süleymnapaşa da çeşitli Kademelerde aktif şiyasette bulundum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TEVFİK KESKİN

  10.12.1968 Tarihinde Tekirdağ’ın Hayrabolu ilçesinde doğdu, ilk, Orta ve Lise tahsilini Tekirdağ da tamamladı. Küçük yaştan itibaren çiftçilik ile iç içe olan Keskin Tarım sektöründe ki aktif rolünü ilk olarak 1995 - 2001 Yılları arasında Hayrabolu Yağlı Tohumlar Tarım satış kooperatifin de Denetim kurulu üyesi olarak görev aldı ve bunu sırasıyla yönetim kurulu üyeliği, Yönetim kurulu başkan vekilliği, Kırmızı et üreticileri merkez Birliği, Kurucu yönetim kurulu üyeliği, Denetim kurulu üyeliği, Hayrabolu kırmızı et üreticileri birliği yönetim kurulu üyeliği, Kandamış Tarım Kredi K0operatifi Yönetim Kurulu başkanlığı, tarım kredi kooperatifleri Tekirdağ birinci bölge birliği yönetim kurulu üyeliği başkanlığı (halen devam etmekte),Türkiye süt üreticileri merkez birliği yönetim kurulu üyeliği, yönetim kurulu başkan yardımcılığı ve halen devam eden yönetim kurulu başkanlığı görevlerini sürdürmektedir. Tarım ve Hayvancılık ile hala Hayrabolu’nun Kandamış Mahallesinde devam etmektedir. Keskin Evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YILDIZ FİLİZ

  1998-2014 Tarihinde Tekirdağ Çorlu Kahveciler Esnaf odası bünyesinde Genel Sekreterlik yaptım.12.01.2014 Tarihinde Çorlu Kahveciler Esnaf odası başkanı seçildim.Türkiyede ilk Kahveciler Esnaf Odası kadın başkanı seçildim.25 Eylül 2014 Tarihinde Çorlu Kent Konseyi kadın meclisisne seçildim.halen devam etmekteyim.Tekirdağ Büyükşehir Kent Konseyi yürütme kuruluna 2015 Ocak ayında seçilmiş olup halen görevime devam etmekteyim.Çorlu Vergi Dairesi Takdir Komisyonunda halen görevime devam etmekteyim.Tekirdağ AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etmekteyim.2018 Ocak ayında İl İnsan Hakları İl Başkan Yardımcısıyım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZEKİ ÇALIŞKAN

  06.01.1966 Tekirdağ Merkez doğumluyum.İlk ve orta tahsilimi Tekirdağ da üniversiteyi Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdim.Bölgemizin Elektrik Dağıtım şirketinde Müdür seviyesinde 30.yıl kamu hizmetinde bulundum.Emekli oldum 2015 te.Emekli olduktan sonra AK Partiye üye oldum ve halen davanın hizmet neferi olarak hizmet etmekteyim.İlimizde faaliyette olan TREDAŞ Spor Klubünün kurucu üyesiyim ve halen başkanıyım.Ayrıca yine İlimizde faaliyette bulunan Trakya Engelli Hakları Koruma ve Geliştirme Derneğinin kurucu üyesi ve Başkan yardımcısıyım.Süleymanpaşa Kaymakamlığı Sosyal Dayanışma Vakfının mütevelli heteyi üyesiyim. AK PArti Tekirdağ İl Başkanlığı İl EKM Başkanı olarak aynı zamanda Çorlu İlçe Koordinatörü görevini yürütüyorum.Şahsım ortepedik engelli olup Evli ve 2 kız babasıyım.