• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  ADNAN SUNGUR

  1965 Yılında malkarada dünyaya geldi.Üç çocuklu bir ailenin ortanca oğluyum.İlk okul,ortaokul ve liseyi Malkara da okudum.1986 yılında askerden geldim.Baba mesleği olan süt mamülleri üretimine ortak olup baba mesleğini büyütmek için mücadele ettim.1988 yılında Anavatan Partisi ilçe yönetiminde göreve başladım.1992 yılında kendi pazarlama firmamı kurdumozamana kadar Anadoluda servis yaptım.1995 te İstanbul merkezimizi acarak orda ticarete başladım.1997 yılında Madencilik sekterüne başladım.Halihazırda 2 adet işletmede kömür üretimi yapıyorum.Süt sekteründede Ünal markası ile ülkemizde hem ulusal hem yerel marketlere satış yapıorum.İki oğlum ve bir kızım var.İşlerim başında suan büyük oğlum Ünal geçmiştir.Fabrikanın başında yiğenim Berk Çarıkçı madenin başında yeğinim Can Çarıkçı geçmiştir. Tek amacım ülkemize hizmet etmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  GÖKHAN SAYGI

  26.07.1987 TARİHİNDE TEKİRDAĞ İLİ KARAHİSARLI KÖYÜNDE DOĞDUM. ÜNİVERSİTE EĞTİMİMİ ESKİŞEHİR ANADILU ÜNİV.İŞLETME BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLARAK BİTİRDİM.TİCARET İLE UĞRAŞMAKTAYIM. AYNI ZAMANDA ÇİFTÇİLİK İLE UĞRAŞIYORUM . EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  ATAMER ÖRÜ

  1987 Tekirdağ da doğdum.Lise bitimine kadar öğrenemimi Tekirdağ da gerçekleştirip.Hukuk Fakültesini bitidim.2010 yılından itibaren Tekirdağ da avukatlık mesleğimi icra etmekteyim.Partimizinde İl Gençlik Kolları Başkanlığı akabinde İl Yönetiminde çeşitli birimlerde görev aldım.Halen mevcutta İl Teşkilat Başkanlığı görevimi yürütmekteyiM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  MİTHAT SEDA

  20.04.1980 Hayrabolu dogumluyum.ilkokul,ortaokul ve lise ögrenimimi Tekirdag´da tamamladiktan sonra Anadolu universite elektronik haberlesme bölümü mezunu oldum.Is hayatima Tekirdag ulusal bir ajansta basladiktan sonra Ulusal bir TV kanalinda uzun yillar görev aldim.Yurt disinda baslamis oldugum ticaret hayatim hali hazirda Türkiyedede devam etmektedir.Egitim-Ögretim,gida,ve tarim faaliyetlerinde bulunan aile sirketimizin yöneticiligini yapmaktayim. Evli ve iki kiz evladi babasiyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  KAAN ÇELİK

  İlk ve orta öğrenimimi Malkara da, lise öğrenimimi İzmir Maliye okulunda tamamladıktan sonra (1996) Tekirdağ Defderdarlığında memur olarak 1 yıl görev yaptım. Üniversiteyi kazanmam dolayısı ile memuriyetten istifa ettim. 2001 yılında üniversite eğitimimi tamamladıktan sonra aile şirketimizde ticari hayata başladım. 2009 yılından bu yana Candarlar Tarım Ür.Ltd.Şti yönetim kurulu başkanlığını sürdürmekteyim. 2002- 2004 yılları arasında Malkaraspor yönetim kurulu üyeliği, 2009-2015 yılları arasında Tekirdağ İl Genç Girişimciler Kurulu (İcra Kurulu Bşk.Yrd) yaptım.2013 yılından itibaren de Malkara Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevimi sürdürmekteyim

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  YILDIZ FİLİZ

  1998-2014 Tarihinde Tekirdağ Çorlu Kahveciler Esnaf odası bünyesinde Genel Sekreterlik yaptım.12.01.2014 Tarihinde Çorlu Kahveciler Esnaf odası başkanı seçildim.Türkiyede ilk Kahveciler Esnaf Odası kadın başkanı seçildim.25 Eylül 2014 Tarihinde Çorlu Kent Konseyi kadın meclisisne seçildim.halen devam etmekteyim.Tekirdağ Büyükşehir Kent Konseyi yürütme kuruluna 2015 Ocak ayında seçilmiş olup halen görevime devam etmekteyim.Çorlu Vergi Dairesi Takdir Komisyonunda halen görevime devam etmekteyim.Tekirdağ AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etmekteyim.2018 Ocak ayında İl İnsan Hakları İl Başkan Yardımcısıyım

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  EMRAH AYDOĞDU

  Tekirdağ Namık Kemal İlkokulundan mezun oldum.Tekirdağ Anadolu Lisesinden mezun olup Girne Amerikan Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden mezun oldum.Yaklaşık 20 yıl aile şirketi olan Aydoğdu mühendislikte babam ile birlikte çalıştım.2.000.000 m2 sabayi tesisi proje tecrübesi ve 5 yıllık Kale seramik bayiiliği tecrübem var. Mağazamızı 5 yıl önce proje ve iş yoğunluğu yüzünden kapanmıştır.Şu an tek amacım yeniden mağaza açmak ve sanayi üzerine mimari projelerime devam etmek

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  EMİNE KAYA

  1984 Diyarbakır merkez doğumluyum.2005 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gıda Mühendisi bölümünden mezun oldum.Ankara,MEBS Askeri okulunda 2 yıl gıda mühendisi olarak çalıştım.İş Kaya İnşaat Şirketler Grubunda hakediş mühendisi olarak görev yaptım.şirketortağı olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  BESTE EMRE GÜNGÖR

  1978 yılında İstanbul da doğdum.İlkokulu Hayrabolu Atatürk İlkokulunda, ortaokul ve liseyi Tekirdağ Kolejinde bitirdim.Üniversite 9.Eylül Üni Turizm İşletme bölümünde tamamladım.Çalışma yaşamımda ülkemizin güneyindeki çeşitli otellerde, ön büro,muhasebe, food&beverpdge departmanlarında çalışarak başladım.2004 yılında Tekirdağ merkezde kendi işletmemei kurdum.Halen Tur operatörlüğü ve Turizim taşımacılık işine devam etmekteyim.2014 yılında Türkiye Seyahet Acenteleri Birliği Yönetim kurulu üyesi olarak İstanbul da görev yaptım.Halen Tekirdağ Ticaret ve Sanayi odası kadın girişimciler kurulu başkanlığını yürütyorum.Yine Tekirdağ da Fotoğraf Derneği kuruculuğu, Tekirdağ Kadın Motorsiklet klubü kurucu üyeliği ve TEDER üyeliğinde bulundum. 2016 Ağustos ayından itibaren AK Parti Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı- Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı görevinde bulunmaktayım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  ERCAN PEHLİVAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  MUHAMMED NUSRET MANDACI

  1988 yılında Tekirdağ da dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Tekirdağ da yaparken liseyi Kepirtepe Anadolu Öğretmen lisesinde okudum.2006 yılında Kocaeli Üni Makine Mühendisliği bölümünü kazandım.2008 yılında Londra da dil eğitimi için 3 ay bulundum.2011 yılında üniversite mezunuyeti ardından, Kuzey Şahin İnş.Taah.Ltd.Şti adında bir şirket ortağı olarak 135 dairet konut inşaatını gerçekleştirdik.2017 yılından Anasıfı ve İlkokul olarak İhsan Koleji adıyla bir okul Tekirdağ kazandırdık. Halen eğitim, inşaat ve cam sanayi alanlarında faaliyet gösteren iki şirket ortağıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  ŞULE AKYÜZ

  1976 yılında Tekirdağ da doğdum.İlk okulunu Tekirdağ Aydoğdu ilkokulunda tamamladım.Orta okul ve Liseyin Tekirdağ Namık Kemal lisesinde tamamladıktan sonra üniversite tahsilimi Afyon Kocatepe Üniversitesini bitirdikten sonra Tekirdağ Bayındırlık ve İskan müdürlüğünde işe hayatına başladım.Sonrasında Trakya Birlik Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifnde 5 yıl süre ile çalışma hayatıma devam ettim.Evli ve 1 çocuk annesiyim.Halen aktif iş yaşamıma Tekirdağ Hürriyet Mahallesi esnaf olarak devam etmekteyim.2014 yılından beri AK Parti Tekirdağ Süleymnapaşa da çeşitli Kademelerde aktif şiyasette bulundum.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  ÖZKAN SOBACIOĞLU

  1977 Yılında Tekirdağ da doğdum.İlk ve orta öğrenimimi Tekirdağ da tamamladım.Yüksek öğrenimimi Muğla üniversitesi iktisat bölümünde tamaladıktan sonra aile mesleğimiz olan tarım sekteründen başka ticaret ve madencilik alanında faaliyet gösteren iki şirket sahibiyim.Evli ve 1 çoçuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  İLKER ÖZ

  1976 İzmir doğumluyum.İlk,orta,lise ve üniversite öğrenimimi Tekirdağ da tamamladım.Kendime ait firmamda ticari faaliyetlerimi sürtürmekteyim.Evliyim bir kız, bir erkek olma üzere iki evlat babasıyım.