• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  MESTAN ÖZCAN

  1973 yılında Tekirdağ da doğdum. Evli ve 2 çocuk babasıyım. ilk, orta, lise ve yüksek tahsilimi Tekirdağ da tamamladım. 1998-1999 yıllarında Mardin - Savur ilçesinde jandarma komando bölük kom.da asteğmen olarak askerlik görevimi tamamladım. 2004 yılından beri bölgemizin önde gelen sivil toplum örgütlerinde yönetici pozisyonunda görev aldım. Halen aile şirketimiz olan gıda firmasında yönetim kurulu başkanı olarak görev yapıyorum.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  ATAMER ÖRÜ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  ERCAN ÜÇEL

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  MİTHAT SEDA

  20.04.1980 Hayrabolu dogumluyum.ilkokul,ortaokul ve lise ögrenimimi Tekirdag´da tamamladiktan sonra Anadolu universite elektronik haberlesme bölümü mezunu oldum.Is hayatima Tekirdag ulusal bir ajansta basladiktan sonra Ulusal bir TV kanalinda uzun yillar görev aldim.Yurt disinda baslamis oldugum ticaret hayatim hali hazirda Türkiyedede devam etmektedir.Egitim-Ögretim,gida,ve tarim faaliyetlerinde bulunan aile sirketimizin yöneticiligini yapmaktayim.Evli ve bir kiz evladi babasiyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  MÜLAHİM KURU

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  TEVFİK KESKİN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  BÜLENT BALOĞLU

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  CENGİZ UYSAL

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  BESTE EMRE GÜNGÖR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  GÖKHAN SAYGI

  26.07.1987 TARİHİNDE TEKİRDAĞ İLİ KARAHİSARLI KÖYÜNDE DOĞDUM. ÜNİVERSİTE EĞTİMİMİ ESKİŞEHİR ANADILU ÜNİV.İŞLETME BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLARAK BİTİRDİM.TİCARET İLE UĞRAŞMAKTAYIM. AYNI ZAMANDA ÇİFTÇİLİK İLE UĞRAŞIYORUM . EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  MAHMUT YAĞBASAN

  10 Kasım 1974’de Elazığ’da doğdu. İlk,orta ve lise öğrenimini Elazığ’da tamamladı. Üniversite öğrenimini, Kocaeli Üniversitesi İnşaat ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümlerinde tamamladı.Askerlik görevini Nato’da Barış Gücü IFOR-SFOR Askeri olarak, Üstün Övünç Madalyası ile Bosna-Hersek’te, Sarajevo kentinde tamamladı. Birlik Vakfı Tekirdağ Şubesi kurucularındandır. Halen Birlik Vakfının Tekirdağ Şubesi Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.Yüksek Gerilim Enerji sektöründe, Müteahitlik ve Taşeronluk yapmaktadır. AK PARTİ Tekirdağ ili Mahalle Teşkilatlarında, Sandık Yönetim Kurullarında görev yaptı. İl Başkanlığında, İl Yönetim Kurulu Üyeliği, İlçe Koordinatörlüğü görevlerinde bulundu. Halen AK PARTİ Tekirdağ İl Başkanlığı Başkan Yardımcısı, Ekonomik İşler Birim Başkanı olarak görev yapmaktadır.Mahmut YAĞBASAN evli olup, İrem Sıla ve Hamza Kerem’in babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  SANİYE TOZAR

  1962 TEKİRDAĞ MERKEZ OSMANLI DOĞUMLUYUM.İLKOKULU KÖYDE,ORTA VE LİSEYİ TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL LİSESİNDE OKUDUM.1986 YILINDA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM.1988 YILINDA TEKİRDAĞ DEFTARDARLIĞINDA MEMUR OLARAK GÖREVE BAŞLADIM.2013 YLINDA EMEKLİ OLDUM.EMEKLİLĞİMDEN 2 AY SONRA AK PARTİ'YE ÜYE OLDUM.İLÇE KADIN KOLLARI SEÇİM İLERİ BİRİM BAŞKANLIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM. EVLİ VE 2 ÇOCUK ANNESİYİM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  SEVİLAY BOZDOĞAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  AYTEKİN ÖKLÜ

  1979 Tekirdağ doğumluyum. İlk orta ve lise tahsilimi Tekirdağ'da , Yükseköğrenimimi İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladım.Tarım ürünleri ticareti yapmaktayım.2009 yılından itibaren sırasıyla Ak parti il yönetiminde ilçe koordinatörlüğü, Yerel yönetimler birim başkan yardımcılığı ve Ocak 2015 'te yapılan 5. Olağan kongre sonrasında oluşan il yönetiminde Tanıtım Medyadan sorumlu İl Başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum.Evli ve bir kız çocuğu babasıyım.İngilizce bilmekteyim.