• ×

  İlçe Başkanı

  EGEMEN TÜRKAY GÜVEN

  Hayrabolu

  1984'te Tekirdağ'da doğdum. Orta ve lise eğitimimi Hayrabolu Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra Lefkoşa'da Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdim.Daha Sonra Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de "Doğu Avrupa Çalışmaları" üzerine yüksek lisansa başladım. İki yıl burada yüksek lisans eğitimine devam ettim.Yüksek lisans eğitimimi tez aşamasında bırakarak Türkiye'ye dönüp buradaki yerel seçimlerde aktif görev aldım."Kriz yönetimi ve Psikopolitika" eğitiminin yanı sıra Viyana da bulunan Birleşmiş Milletler Ofisinde İnsan Hakları üzerine eğitimler aldım. Çok iyi derecede İngilizce bilmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  EMRAH TUNCA

  Muratlı

 • ×

  İlçe Başkanı

  ENGİN SADUNOĞLU

  Şarköy

  1979 YILINDA MARDINDE DOĞDUM.1984 TE AILEMLE BIRLIKTE ŞARKÖYE YERLEŞTIM.ILK, ORTA VE LISE EĞITIMIMI ŞARKÖYDE TAMAMLAYIP K.K.T.CDE BIR ÜNIVERSITEDE 2 YIL EĞITIM ALDIKTAN SONRA ISTANBUL YEDITEPE ÜNV. KAZANDIM.VE 4 YILLIK MIMARLIK EĞITIMI ALDIM.MEZUNIYETIMDEN SONRA ASKERLIK GÖREVIMI ICRA EDIP ŞARKÖYE GERI DÖNDÜM.2005 YILINDAN BERI MIMARLIK VE MÜTEAHHITLIK YAPARAK HAYATIMI SÜRDÜRMEKTEYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ERCAN TANIŞIK

  Çerkezköy

  28,10,1962 yılında Malatya nın Doğanşehir ilçesi elmalı köyünde doğdum. İlk okulu Elmalı köyünde bitirdim.orta okula Doğanşehir de başladım orta ikide Osmaniye Atatürk orta okuluna geçiş yaptım lise eğitimini Osmaniye Atatürk lisesinde tamamladım. 1984 yılında İnönü üniversitesi meslek yüksek okulu motor bölünme girdim. Yüksekokulda sonra Yine aynı üniversitede öğretmenlik formasyon eğitimi aldım 1987 yılında ticarete başladım bir yıl ticaret yaptım1988 yılında askere gittim askerlik dönüşü öğretmenliğe başladım dört yıl öğretmenlik yaptıktan sonra son gittiğim köyde terör nedeniyle çalışamadım ve öğretmenlik görevinden ayrıldım 1998 yılında Özen mensucat A.Ş işe başladım ve halen bu şirkette çalışmaya devam ediyorum. Eşim ev hanımı olup iki çocuğum var bir kız bir erkek kızım Boğaziçi üniversitesinde turizm işletme bölümünde okuyor, oğlum Saraybosna üniversitesinde bilgisayar mühendisliği okuyor.

 • ×

  İlçe Başkanı

  GÖKHAN ŞENTÜRK

  Malkara

  01.01.1972 Malkara doğumluyum.Malkara Lisesi mezunuyum.2006-2010 yılları arasında Malkara Öder Çiftçi Derneği Başkanlığı yaptım.Halen Malkara Kuyucu köyünde çiftçilik ve Malkara Sanayi Sitesinde ticaretle uğraşmaktayım.Evliyim,16 ve 6 yaşlarında iki çocuk sahibiyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAKAN ÖZGÜL

  Saray

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAMDİ SARIER

  Ergene

 • ×

  İlçe Başkanı

  HÜSEYİN UZUNLAR

  Süleymanpaşa

  01.01.1963 KUMBAĞ DOĞUMLUYUM. İLKOKULU KUMBAĞ'DA, ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ TEKİRDAĞDA OKUDUM. EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM.1986 YILINDAN BERİ KUMBAĞDA DEMİR DOĞRAMA VE KAYNAK İŞLERİYLE UĞRAŞIYORUM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MİTHAT SOYLU

  Marmaraereğlisi

 • ×

  İlçe Başkanı

  SALİH BEZGİN

  Kapaklı

  1973 Tokat doğumluyum.İlk-Orta ve Lise tahsilleri mi Tokat Turhal'da tamamladıktan sonra 1994 yılında İstanbul üniversitesi Otomativ bölümnden mezun oldum.1999 yılında Marmara üniversitesi teknik Eğitim Fakültesi Teknik makine Öğretmenliğinden mezun oldum.Çeşitli özel kuruluşlarda Fabrika müdürlüğü yaptım.2007 yılından sonra Ticarete atıldım.Şimdi İnşaat, Asansör,turizm işleriyle uğraşmaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YAVUZ UYLAŞ

  Çorlu

  03.06.1973 YILINDA ALMANYADA DOĞDUM.EVLİ 3 ÇOÇUK BABASIYIM.LİSE MEZUNUYUM.ÇORLU DERİ OSB YÖNETİM KURULU ÜYESİ,ÇORLU ÇTSO YÖNETİM MECLİS ÜYESİ ANKARA TOBB DELEGESİ GÖREVLERİNİ YAPMAKTAYIM.1996 YILINDAN BU YANA ÇORLUDA İKAMET ETMEKTEYİM. SİMENAKÜRK /DERBO KİMYA İŞYERLERİ KENDİME AİT OLAN DERİ KİMYASALLARI VE TABAKENESİ İŞLETMEKTEYİM.